Ile kosztują baterie umywalkowe dobrej jakości?

Remontując swoją łazienkę zależy nam, aby kupowane produkty były przede wszystkim dobrej jakości. Nic w tym dziwnego, awaria baterii umywalkowej może skończyć się zalaniem pomieszczenia, sąsiadów co w konsekwencji może okazać się bardzo kosztowne.

Jakie baterie umywalkowe polecają fachowcy?

Wybierając baterię umywalkowe warto zwrócić uwagę na jej wagę. Cięższe baterie najczęściej w zrobione z pełnego stopu. Wśród baterii umywalkowych można spotkać tzw. Dmuchane baterię. Powierzchownie wyglądają tak samo, jednak w środku są puste.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dostępność części zamiennych. W przyszłości, gdy baterię ulegnie jakieś awarii, będziesz miał możliwość kupna części zamiennej a nie wymiany całej baterii. Do najważniejszych części zaliczyć możemy głowicę ceramiczną (o ile bateria ją posiada), następnie wylewki, uszczelki, mieszadło i perlator. Jeśli bateria jest wykonana z wysokiej jakości chromu – daje to pewność, że nie pojawi się rdza a skoro części zamienne są dostępne bez problemu naprawisz ją samodzielnie.

nowa bateria umywalkowa

Czy można kupić tanie baterie umywalkowe dobrej jakości?

W wielu dziedzinach życia cena idzie w parze z jakością. Podobnie ma się sytuacja na rynku armatury łazienkowej. Jednak po głębszej analizie, można znaleźć produkty które łączą dobrą jakość z atrakcyjną ceną.

Doskonałym połączeniem wysokiej jakości z dobra ceną cieszą się produkty Polskiego producenta Deante. Wśród jego serii można znaleźć produkty naprawdę wysoko oceniane przez użytkowników w rozsądnych cenach.

Zdaniem wielu ekspertów jest to jeden z najlepszych krajowych producentów armatury. Posiadają szeroką ofertę nie tylko baterii, ale również innych artykułów wyposażenia łazienki. Deante posiada również własny sklep z częściami zamiennymi, dzięki czasu, gdy twoja bateria ulegnie awarii, masz możliwość kupna części zamiennych praktycznie od ręki przez ich sklep online.