Ile kosztują baterie umywalkowe dobrej jakości?

Ile kosztują baterie umywalkowe dobrej jakości?

20 lutego, 2019 Wyłączono przez Redakcja

Remontując swoją łazienkę zależy nam, aby kupowane produkty były przede wszystkim dobrej jakości. Nic w tym dziwnego, awaria baterii umywalkowej może skończyć się zalaniem pomieszczenia, sąsiadów co w konsekwencji może okazać się bardzo kosztowne.

Jakie baterie umywalkowe polecają fachowcy?

Wybierając baterię umywalkowe warto zwrócić uwagę na jej wagę. Cięższe baterie najczęściej w zrobione z pełnego stopu. Wśród baterii umywalkowych można spotkać tzw. Dmuchane baterię. Powierzchownie wyglądają tak samo, jednak w środku są puste.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na dostępność części zamiennych. W przyszłości, gdy baterię ulegnie jakieś awarii, będziesz miał możliwość kupna części zamiennej a nie wymiany całej baterii. Do najważniejszych części zaliczyć możemy głowicę ceramiczną (o ile bateria ją posiada), następnie wylewki, uszczelki, mieszadło i perlator. Jeśli bateria jest wykonana z wysokiej jakości chromu – daje to pewność, że nie pojawi się rdza a skoro części zamienne są dostępne bez problemu naprawisz ją samodzielnie.

nowa bateria umywalkowa

Czy można kupić tanie baterie umywalkowe dobrej jakości?

W wielu dziedzinach życia cena idzie w parze z jakością. Podobnie ma się sytuacja na rynku armatury łazienkowej. Jednak po głębszej analizie, można znaleźć produkty które łączą dobrą jakość z atrakcyjną ceną.

Doskonałym połączeniem wysokiej jakości z dobra ceną cieszą się produkty Polskiego producenta Deante. Wśród jego serii można znaleźć produkty naprawdę wysoko oceniane przez użytkowników w rozsądnych cenach.

Zdaniem wielu ekspertów jest to jeden z najlepszych krajowych producentów armatury. Posiadają szeroką ofertę nie tylko baterii, ale również innych artykułów wyposażenia łazienki. Deante posiada również własny sklep z częściami zamiennymi, dzięki czasu, gdy twoja bateria ulegnie awarii, masz możliwość kupna części zamiennych praktycznie od ręki przez ich sklep online.