Słupek łazienkowe 40 cm Cersanit Crea – Recenzja produktu

Słupek łazienkowe 40 cm Cersanit Crea – Recenzja produktu

2 września, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Meble firmy Cersanit, to modele ponadczasowe. Tak samo jest w przypadku słupka łazienkowego 40cm Cersanit Crea. Jest to model szafki łazienkowej słupka o prostym kształcie i wyglądzie. Słupek łazienkowy 40cm, to przykład ponadczasowego i minimalistycznego mebla łazienkowego, który jest jednocześnie spójny i elegancki. Słupek łazienkowy, ma bezuchwytowe fronty, wykonane z najwyższej jakości surowców.

Słupek Cersanit Crea

Słupek ma wilgocioodporną płytę wiórową, która stanowi front i korpus słupka. Słupek ma różne wersje kolorystyczne, osadzone w bardzo klasycznych barwach, dlatego sprawdzi się w wielu łazienkach, zarówno tych nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Szafka łazienkowa słupek, pozwala nam na komfortowe przechowywanie różnego rodzaju produktów, ponieważ możemy w niej schować zarówno kosmetyki, jak i wysokie butelki z detergentem, a także bieliznę, czy ręczniki. Nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ półki w słupku łazienkowym 40cm są regulowane. Innymi plusami słupka łazienkowego 40cm Cersanit Crea są między innymi regulowany mechanizm do zawieszania – możemy go zatem powiesić na dowolnej, dogodnej dla nas wysokości, a także ukryte uchwyty.

Słupek wykonany w technologii Aqua Safe

Ponad to słupek wykonany został z myślą i przeznaczeniu do łazienki, ponieważ posiada płytę wilgocioodporną „Aqua Safe”. Możemy się zatem cieszyć słupkiem przez lata, mimo iż w łazience spotykamy się z wysoką wilgotnością. Ponad to, słupek łazienkowy wiszący, idealnie sprawdzi się nawet w małych łazienkach, ponieważ nie zajmuje zbyt wiele miejsca, nie stoi na podłodze, a więc optycznie oszczędza przestrzeń i jest praktyczny, ponieważ może przechować wiele rzeczy. Sporą zaletą słupka jest fakt, że jest on zmontowany, a więc nie musimy prosić nikogo o pomoc, czy sami tracić czas na skręcanie mebla. Naszym zadaniem jest słupek łazienkowy zawiesić dokładnie na tej wysokości, która nam odpowiada. Warto również wspomnieć o tym, że słupek łazienkowy 40cm posiada również szuflad z pełnym wysuwem, co znacznie poprawia komfort użytkowania.