Słupek łazienkowy 30 cm Cersanit Lara – Recenzja produktu!

Słupek łazienkowy 30 cm Cersanit Lara – Recenzja produktu!

2 września, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Słupek łazienkowy 30 cm Cersanit Lara, to wyjątkowy słupek, ponieważ jest jednocześnie elegancki i minimalistyczny. To za sprawą prostej konstrukcji i lakierowanej powierzchni. Słupek łazienkowy wiszący Lara, to świetny wybór do łazienki, w której chcemy przechować najpotrzebniejsze rzeczy. Jest niewielki, a więc nie zajmuje w łazience zbyt wiele przestrzeni. Jego wymiary to 30x25x150.

Funkcjonalny słupek łazienkowy 30 cm Cersanit Lara

Możemy więc śmiało zawiesić taki słupek w małej łazience, w której zaszła konieczność dodatkowego miejsca do przechowywania. Słupek łazienkowy Cersanit wiszący jest meblem do samodzielnego montażu, ale jest on bardzo prosty. Posiada drzwi z funkcją cichego domyku, które można zamontować uniwersalnie, to znaczy zawiasy mogą być z prawej lub lewej strony. Jest to duży plus samodzielnego montażu szafki, ponieważ mamy szansę dostosować drzwi i wysokość dokładnie na miarę naszych potrzeb. Słupek łazienkowy 30cm posiada również chromowane uchwyty, co dodatkowo nadaje elegancji. Trzeba nadmienić, że płyty wiórowe korpusu i frontów są lakierowane w przeciwieństwie do frontów słupka łazienkowego 40 cm Cersanit Crea, o którym już wspominaliśmy. To świetna wiadomość dla osób, które uwielbiają połysk i elegancję w połączeniu z prostotą.

Funkcja cichego domyku

Nie sposób nie wspomnieć również o wielkiej zalecie słupka łazienkowego 30cm Cersanit Lara, jaką jest cichy domyk – Soft Close, o której pisaliśmy powyżej. Jest to mechanizm, pozwalający w ostatniej fazie zamykania na hamowanie prędkości szuflady i dociągania jej do pełnego zamknięcia. Dzięki temu, możemy zapomnieć o trzaskaniu szufladami, przykrym hałasie, który wydobywa się z łazienki podczas użytkowania szafek. Plusem szafki łazienkowej słupka, który wisi na ścianie jest również to, że nie zajmuje od zbyt wiele przestrzeni w pomieszczeniu, a dodatkowo, można łatwo pod nim wysprzątać zachowując pełną estetykę wnętrza. Szafka Cersanit będzie pasować zarówno do małych jak i większych łazienek, zarówno do nowoczesnych, jak i bardziej klasycznych wnętrz.