Słupek łazienkowy 35 cm Cersanit Olivia – Recenzja produktu!

Słupek łazienkowy 35 cm Cersanit Olivia – Recenzja produktu!

2 września, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Jeśli szukamy praktycznych i nowoczesnych rozwiązań na przechowywanie naszych rzeczy w małej łazience, to słupek łazienkowy 35cm Cersanit Olivia będzie strzałem w dziesiątkę! Dlaczego? Ponieważ ma niewielkie rozmiary, a jest pojemny i praktyczny. Jego wymiary to 35x30x180cm i jest do samodzielnego montażu. To oznacza, że słupek można dowolnie dostosować do swojego wzrostu, oraz zamontować drzwi dokładnie tak, jak tego potrzebujemy.

Opis słupka 35 cm Cersanit Olivia

Słupek łazienkowy 35 cm posiada dwoje drzwi i szufladę, dzięki temu możemy mieścić w nim zarówno przedmioty stojące jak i płaskie, takie jak bielizna, ściereczki, kosmetyki, czy ręczniki. To bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się w niejednej łazience. Ponad to, szafka łazienkowa słupek, to wysoka funkcjonalność oraz ponadczasowa estetyka. To za sprawą płyty MDF, która pokryta jest wysokiej jakości lakierem oraz subtelnych uchwytów szafki w kolorze chromu. To sprawia, że słupek jest nowoczesny i elegancki. Trafi w gust osób zarówno kochających styl glamour, jak i ten bardziej nowoczesny. Należy jednak podkreślić jego funkcjonalność, ponieważ to dzięki niemu, przy nie wielkim wkładzie pracy podczas montażu możemy pomieścić wiele rzeczy. Skutkuje to dużym porządkiem i schludnością na co dzień.

Funkcjonalne meble Cersanit

Meble łazienkowe Cersanit, takie jak między innymi słupek łazienkowy 30cm Cersanit Lara, są stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie bardzo dobrą jakość, oraz styl połączony z funkcjonalnością. Dlatego warto zauważyć, że słupek Olivia, to słupek łazienkowy z koszem na pranie. Jest to doskonałe rozwiązanie dla małych łazienek, gdzie ciężko wygospodarować dodatkowe miejsce na tradycyjny wolnostojący kosz na pranie. Słupek łazienkowy z koszem, to bardzo estetyczna i wygodna propozycja dla wszystkich, którzy lubią porządek i schludność. Dzięki temu rozwiązaniu naszego prania nie widać, a wyciągnięcie go z kosza jest bardzo wygodne i łatwe, nie sprawia żadnej trudności użytkownikom słupka łazienkowego.