Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo – Recenzja produktu!

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo – Recenzja produktu!

2 września, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Słupek łazienkowy, to ważny mebel w naszej łazience. Może pełnić funkcję dodatkowej szafki na przechowanie rzeczy, niektóre z nich to słupek łazienkowy z koszem, jak na przykład słupek łazienkowy 35 cm Cersanit Olivia, a jeszcze inne pełnią funkcję szafki łazienkowej z lustrem. Mowa tutaj oczywiście o słupku łazienkowym 40cm Cersanit Moduo.

Największe plusy słupka Moduo Cersanit

Jego dużym plusem jest fakt, że posiada lustro po wewnętrznej stronie drzwi. Dzięki temu nawet nie mając miejsca na lustro w łazience, lub gdy główne lustro jest zajęte możemy przejrzeć się, lub zrobić szybki makijaż otwierając szafkę łazienkową słupek Cersanit Moduo. Ponad to, słupek wykonany jest z wysokiej klasy lakierowanej płyty MDF, co sprawia, że jest elegancki i błyszczący. Dodatkowo, na słupku łazienkowym 40cm zauważyć można brak uchwytów. Producent zastąpił je frezem, który jest elegenackim i nowoczesnym rozwiązaniem, oraz ciekawą alternatywą dla tradycyjnych uchwytów. Słupek łazienkowy wiszący to klasyczne rozwiązanie do każdej łazienki, której właścicielom zależy na funkcjonalności, nowoczesności i stylu. Słupek jest bardzo prosty, ma idealne rozmiary do mniejszej i większej łazienki, a także doskonale wpisuje się w uniwersalny minimalizm. Niekiedy nie trzeba wiele, by sprawić, że łazienka będzie stylowa i elegancka.

System cichego domyku

Cenioną cechą słupka łazienkowego jest fakt, iż posiada on system cichego domykania, czyli system Soft – Close. Dzięki temu, możemy pożegnać się z hałasem podczas zamykania szafki łazienkowej słupka. Słupek łazienkowy wiszący ma również regulowany system do zawieszania, a także zawiasy umożliwiające szerokie otwieranie drzwi i zamontowanie ich po prawej, lub po lewej stronie. Wszystkie wymienione cechy, czynią z szafki naprawdę funkcjonalny i wygodny mebel, który pozwala na dodatkowe, komfortowe przechowywanie rzeczy w łazience. Słupek łazienkowy pomaga zorganizować przestrzeń w łazience i może być również ciekawym elementem stylistycznym.