Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Virgo – Recenzja produktu!

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Virgo – Recenzja produktu!

2 września, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Wiele jest ciekawych i niekonwencjonalnych słupków łazienkowych. Jednym z nich jest inny niż wszystkie słupek łazienkowy 40cm Cersanit Virgo. Co go wyróżnia spośród innych? Na przykład to, że posiada on szklane, regulowane półki w kolorze przydymionego szkła. Sam słupek występuje również w kolorze szarym, co doskonale komponuje się z szarymi półkami.

Designerskie uchwyty w słupku Cersanit Virgo

Dodatkowym elementem wyróżniającym słupek łazienkowy wiszący, jest fakt, że ne ma on tradycyjnych uchwytów lecz uchwyt biegnący przez całą wysokość szafki łazienkowej słupka, które występują w dwóch wersjach kolorystycznych czarnej i chromowanej. W zależności, jakie mamy dodatki i armaturę w łazience możemy dowolnie dostosować słupek do stylizacji. To bardzo nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie. Przypadnie do gustu zwłaszcza tym, którzy zwracają uwagę na drobne, aczkolwiek istotne szczegóły. Nie sposób nie wspomnieć również o tym, że słupek łazienkowy 40cm posiada również lustro po wewnętrznej stronie drzwi. Możemy z niego skorzystać w dowolnej chwili, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Front słupka Virgo

Fronty słupka łazienkowego wykonane są z płyty wiórowej o kolorze drewna, są również lakierowane, co jest wielką zaletą, ponieważ są łatwo zmywalne. Boki słupka są natomiast matowe. To świetna i nowoczesna kompozycja, która sprawdzi się w wielu łazienkach i pokojach kąpielowych. Słupek łazienkowy 40 cm jest bardzo pojemny, tak jak inne meble łazienkowe firmy Cersanit, w tym słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo. Mamy wówczas gwarancję, że stworzymy w naszej łazience dodatkową, ale uporządkowaną przestrzeń w łazience. Słupek łazienkowy wiszący idealnie wpasuje się zarówno w aranżacje nowoczesne, jak i skandynawskie i loftowe. Można słupek skomponować również z innymi produktami tej samej serii. Szafka łazienkowa słupek, wyposażony został w system cichego domykania, co eliminuje hałas przy użytkowaniu. Nawet jeśli zdarzy nam się szafkę przymknąć z dużą siłą, to hałas zostanie wyeliminowany.