Słupki łazienkowe Cersanit – Popularne modele w 2022 roku!

Słupki łazienkowe Cersanit – Popularne modele w 2022 roku!

1 września, 2022 Wyłączono przez Redakcja

Odpowiedni wybór mebli do naszej łazienki to ważna kwestia. Dobrze dobrana szafka łazienkowa słupek, a także konsola, czy słupek łazienkowy narożny, pozwalają nam na maksymalne wykorzystanie przestrzeni w łazience. Nie da się ukryć, że szafki pozwalają nam na zachowanie porządku, a szczególnie jeśli mamy na przykład w swojej łazience słupek łazienkowy z koszem na pranie. Dlaczego to takie istotne? Ponieważ dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzamy miejsce w swojej łazience, nie każdy przecież dysponuje osobnym pomieszczeniem zwanym pralnią. Smukłe, strzeliste słupki łazienkowe mają dużo miejsca, szuflady, które można w pełni wysunąć, a nawet lustra wewnątrz. W 2022 roku jeszcze bardziej wzrosło zainteresowanie słupkami, a oto przegląd najpopularniejszych modeli z firmy Cersanit. Cersanit, to znany na świecie, wiodący producent nie tylko mebli łazienkowych, ale również ceramiki. Warto przyjrzeć się ofercie znanego z doskonałych opinii producenta.

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea

Słupek ten jest idealnym dopełnieniem każdej łazienki. Słupek łazienkowy o którym mowa, to nowoczesny design przyciągający wzrok, a jednocześnie prostota wykonania i uniwersalność. Trzeba przyznać, że producent naprawdę przewidział potrzeby właścicieli łazienek, ponieważ jest to słupek nie wielkich rozmiarów, ale za to bardzo pojemny. Wielu osobom zależy na zaoszczędzeniu przestrzeni, a także funkcjonalności. Dlatego słupek łazienkowy 40cm, będzie idealnym rozwiązaniem. Słupek świetnie wygląda w połączeniu z ceramiką tego samego producenta. Słupek łazienkowy wiszący Cersanit charakteryzuje się nowoczesnością, funkcjonalnością, klasyką i estetyką. Świetnie wygląda w komplecie z innymi produktami tej serii, oraz ścianami, czy płytkami w kolorze bieli, szarości, écru i wielona innymi. Świadczy to o jego uniwersalności i stylu. Należy podkreślić również, że słupek łazienkowy 40cm, wykonany jest z płyty wiórowej wilgocioodpornej „Aquasafe”, co sprawia, że może on służyć nam wiele lat wisząc w miejscu, które najbardziej generuje wilgoć.

Przeczytaj również: Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Crea – Recenzja produktu!

Słupek Cersanit Crea

Słupek łazienkowy 30 cm Cersanit Lara

Nie da się ukryć, że zarówno szafki łazienkowe jak i słupki firmy Cersanit, to jedne z najchętniej wybieranych mebli łazienkowych. Tak jest w przypadku słupka łazienkowego 30 cm Cersanit Lara, który jest bardzo atrakcyjny dla oka, a jednocześnie świetnie wykonany. Słupek łazienkowy wiszący Lara, to lśniąca powierzchnia frontów, wykonanych z wysokiej jakości płyty wiórowej. Dodatkowo, należy wspomnieć o tym, że słupek łazienkowy posiada system cichego domykania, który pozwala na komfortowe używanie szafki bez hałasu. Nawet, gdy zdarzy nam się zamknąć szafkę z impetem, hałas ten zostanie wyeliminowany. Słupek ma dwoje drzwi i pojemne półki, a także chromowane uchwyty, które dodają elegancji i doskonale wpasują się we wnętrze z chromowaną armaturą. Słupek łazienkowy wiszący, to szafka mierząca 30cm szerokości, 25 cm głębokości, a jej wysokość to 150cm. Można ją oczywiście zawiesić na dowolnej, dogodnej dla siebie wysokości.

Przeczytaj również: Słupek łazienkowy 30 cm Cersanit Lara – Recenzja produktu!

słupki łazienkowe sklep

Słupek łazienkowy 35 cm Cersanit Olivia

Kolejnym modelem słupka łazienkowego, który przyciąga uwagę jest szafka łazienkowa słupek 35 Cersanit Olivia. Model ten wyróżnia się dodatkowo, ponieważ jego powierzchnia jest podwójnie laminowana. Jest to dodatkowe zabezpieczenie i elegancki wygląd. Nie są się również przegapić jednego istotnego szczegółu – słupek łazienkowy wiszący Olivia, jest słupkiem łazienkowym z koszem na pranie. Ta funkcja pozwala nam na zachowanie przestrzeni w łazience, a także utrzymanie schludnego porządku. Zamiast tradycyjnego kosza na pranie, możemy postawić w naszej łazience donicę z kwiatem, lub ozdobną pufę. Słupek należy zamontować samodzielnie, w zestawie ze słupkiem sprzedawany jest także zestaw montażowy, co znacznie ułatwia skręcanie i zawieszenie mebla. Dzięki temu, mamy również możliwość zamontowania słupka tak jak tego potrzebujemy. Również drzwi możemy zamontować pod indywidualne potrzeby z prawej, lub lewej strony. Przydatnym elementem słupka łazienkowego Olivia jest również szuflada, którą możemy zorganizować jak tylko zechcemy.

Przeczytaj również: Słupek łazienkowy 35 cm Cersanit Olivia – Recenzja produktu!

Słupek łazienkowy 35 cm Cersanit

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo

Słupki łazienkowe to szeroka kategoria, dlatego możemy cieszyć się mnogością wyboru, aby dopasować słupek idealnie pod swoje potrzeby i przestrzeń jaką dysponujemy. Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo, to szafka łazienkowa z klasycznej serii firmy Cersanit. Charakteryzuje się lakierowanymi drzwiami z warstwą wilgocioodporną, oraz brakiem uchwytów. Zamiast nich znajdziemy praktyczne i nowoczesne wgłębienia. Z racji, że jest to model bardzo uniwersalny, to pasuje do każdej łazienki. Cała seria mebli Moduo, została stworzona dla osób lubiących klasykę, ale i nowoczesność, a także ceniony przez wielu minimalizm. Szafka łazienkowa słupek, jest nowoczesna i funkcjonalna. Dlaczego? Ponieważ posiada lustro od wewnętrznej strony, w którym zawsze możemy się przejrzeć, jeśli zajdzie akurat taka potrzeba. Słupek łazienkowy wiszący, to szafka do samodzielnego montażu z regulowanym mechanizmem do zawieszania. Warto zwrócić uwagę na tak uniwersalny model jakim jest słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo.

Przeczytaj również: Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Moduo – Recenzja produktu!

słupki łazienkowe cersanit ranking Słupek łazienkowy Cersanit Moduo

Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Virgo

Jest to słupek, który zdecydowanie zasługuje na uwagę jeśli chodzi o wyposażenie łazienki i wyprodukowane przez Cersanit serie. To dlatego, że słupek ten występuje w nietypowym, ciekawym kolorze, ma innowacyjne półki, lustro wewnątrz, a także ciekawe nowoczesne uchwyty. Słupek łazienkowy, posiada fronty w kolorze drewna, które są lakierowane, zaś boki są matowe. Dodatkowo uchwyt występuje pod postacią minimalistycznych, eleganckich, podłużnych, metalowych uchwytów do wyboru w kolorze chromu, lub czarnym. Jeśli chcemy postawić na klasykę, to mamy dobrą wiadomość, bo słupek występuje również w wersji białej lakierowanej na wysoki połysk. Co ciekawe, półki w słupku wykonane są ze szkła hartowanego, lekko przydymionego, co sprawia, że nawet po otwarciu słupek łazienkowy wiszący nie traci na elegancji. Dużym atutem w tej kwestii jest również zastosowanie dużego lustra po wewnętrznej stronie szafki.

Przeczytaj również: Słupek łazienkowy 40 cm Cersanit Virgo – Recenzja produktu!