Umywalki stawiane na blat hit czy kit?

Umywalki stawiane na blat hit czy kit?

16 marca, 2019 Wyłączono przez Redakcja

Na pozór wybór umywalki do łazienki wydaje się być prosty. Jednakże szeroki wachlarz propozycji umywalek na rynku, tego wyboru nie ułatwia. Wybierając umywalkę staniemy przez wieloma dylematami. Wśród umywalek łazienkowych wyróżnić można umywalki podwójne, klasyczne, podblatowe, wpuszczane w blat, wiszące, ale i umywalki stawiane na blat.

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na urządzenie wnętrz w stylu nowoczesnym, do których powyższe umywalki – te stawiane na blat wpisują się idealnie. Jeszcze kilka lat temu umywalki nablatowe, nie były tak popularne jak teraz. Umywalki stawiane na blat dodają uroku wnętrzom, a ich dodatkowym atutem jest komfort w codziennym użytkowaniu.

umywalka stawiana na blat

Umywalka stawiana na blat – jakiego producenta?

Decydując się na zakup umywalki nablatowej trafić możemy na szeroką gamę propozycji. Wielu producentów proponuje umywalki nablatowe w różnych kolorach i kształtach, między innymi jest to: Rea, Roca, Koło, a także Cersanit. Bez trudu znajdziemy je w propozycjach sklepów stacjonarnych i internetowych.  Wyżej wymienieni producenci znani są z wysokiej jakości wykonania a także ciekawego wzornictwa swoich produktów.

Kolejnym atutem umywalki stawianej na blat jest jej montaż. Bez trudu możemy zainstalować ten rodzaj armatury samodzielnie w domu. Najważniejsze jest, by zlokalizować położenie instalacji wodno – sanitarnej w łazience oraz ustalenie  jej wysokości – www.lazienkiabc.pl/Umywalki-lazienkowe-c252

Jeśli chodzi o umywalki stawiane na blat, to na ten rodzaj armatury decydujemy się dość często, ponieważ są jest ona estetyczna. Umywalki stawiane na blat okrągłe lub owalne, nie dość, że nadają łazience modnego i nowoczesnego wyglądu, to jeszcze dodają uroku wraz z odpowiednio dobraną baterią. Taki zestaw z pewnością nie jedną osobę wprawi w zachwyt.

Modele te świetnie sprawdzają się podczas codziennego użytkowania – ze względu chociażby na wyższy rant można z łatwością umyć twarz czy ogolić się bez konieczności nadmiernego schylania.